ptt_tbg.jpgptt_zima.jpg

Pomoc dla Ukrainy - trzeci transport

Trzecią zbiórkę kończymy w połowie sierpnia.


Powoli finalizujemy zbiórkę. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny wesprzeć inicjatywę - zapraszamy dziś (wtorek 28.06, godz. 17-18) do siedziby Oddziału, ew. prosimy o kontakt  501 199 809.


Członkowie, Sympatycy i wszyscy wspierający zbiórkę Tarnobrzeskiego Oddziału PTT,
w związku z zapotrzebowaniem i chęcią pomocy dla Ukrainy, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu trzeciej zbiórki w celu przygotowania kolejnego transportu.
Potrzebne są nadal: karimaty, śpiwory i koce, koce ratunkowe NRC, latarki-czołówki, powerbanki, latarki turystyczne, baterie i akumulatory zapasowe, radiotelefony i akumulatory do nich, kuchenki gazowe i zapasowy gaz, środki higieny osobistej: pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, chusteczki nawilżane, szczoteczki i pasta do zębów, żywność dla dzieci do 5 lat, napoje energetyczne, czekolada twarda.
Materiały opatrunkowe: opaski uciskowe, bandaże, papierowe plastry na szpuli, gaziki i kompresy, igły i strzykawki.
Wzorem dwóch poprzednie dostaw, planujemy zakup hurtowy materiałów opatrunkowych i części środków higienicznych, stąd zbiórka do "kapelusza" uprościłaby cały proces. Dyżury "kapelusznika", w siedzibie Oddziału PTT Tarnobrzeg mieszczącego się na ul. Św. Barbary 12 pok. nr 13 w Tarnobrzegu: wtorek w godz. 17.00 - 18.00. Tel. kontaktowy 602 474 836 oraz 501 199 809 (dostępny również w innych godzinach).
Wszystkich chętnych darczyńców zapraszamy.