ptt_tbg.jpgptt_zima.jpg

Członkowie

 

Członkowie ODDZIAŁU PTT w TARNOBRZEGU (aktualizacja 14.04.2021 r.)
⊗ - oznacza nie zapłacone składki za 2020 r.

Lp. Nazwisko i imię Adres zamieszkania
1. Adamczyk Monika Tarnobrzeg
2. Banasik Paweł Radom
3. Barszczewski Paweł Sydney
4. Bidas Paweł Sandomierz
5. Bień Grzegorz Tarnobrzeg
6. Bień Michał Tarnobrzeg
7. Bień Wojciech Tarnobrzeg
8. Bochniewicz Sławomira Tarnobrzeg
9. Bochniewicz Stanisław Tarnobrzeg
10. Brzozowska Paulina Stalowa Wola
11. Brzozowski Łukasz Stalowa Wola
12. Bukowska Małgorzata Sandomierz
13. Chrobak Jerzy Tarnobrzeg
14. Dufaj-Zemła Hanna Tarnobrzeg
15. Dzikowska Beata Tarnobrzeg
16. Florkiewicz Alicja Suchorzów
17. Garanty Beata Tarnobrzeg
18. Gołąbek Anna Sandomierz
19. Gospodarczyk Jacek Sandomierz
20. Grębowiec Dorota Sandomierz
21. Grzela Marek Kielce
22. Jadach Mieczysław  Jadachy
23. Jędrusik Małgorzata Stalowa Wola
24. Juszczuk Danuta Tarnobrzeg
25. Juszczuk Dariusz Tarnobrzeg
26. Kawa Ireneusz Warszawa
27. Kiełt-Bień Katarzyna Tarnobrzeg
28. Klusek Barbara Tarnobrzeg
29. Klusek Ireneusz Tarnobrzeg
30. Konefał Krystyna Tarnowska Wola
31. Kosałka Grażyna Sandomierz
32. Kowalik Iwona Tarnobrzeg
33. Koziara Piotr Sandomierz
34. Kozik Grzegorz Tarnobrzeg
35. Kozik Krystyna Tarnobrzeg
36. Kruk Zofia Bojanów
37. Krzemińska Agata Sandomierz
38. Krzemińska Karolina Sandomierz
39. Krzemiński Robert Sandomierz
40. Kuczera Ryszard Tarnobrzeg
41. Kuczera-Pysz Krystyna  Tarnobrzeg
42. Łabisz Beata Tarnobrzeg
43. Maciąg Alina Sandomierz
44. Madej Grzegorz Tarnobrzeg
45. Madej Małgorzata Tarnobrzeg
46. Majewska Jadwiga  Tarnobrzeg
47. Marek Małgorzata Tarnobrzeg
48. Matejko Edyta Tarnobrzeg
49. Matejko Sylwester Tarnobrzeg
50. Mazurek Marcin Kraśnik
51. Mazurek Stanisław Kielce
52. Mączyńska Ewa Sandomierz
53. Morawski Jacek Tarnobrzeg
54. Mrzygłód Andrzej Tarnobrzeg
55. Mrzygłód Jakub Tarnobrzeg
56. Piejko Wiesław Tarnobrzeg
57. Piwiński Dariusz Tarnobrzeg
58. Piwiński Piotr Tarnobrzeg
59. Pysz Jakub  Tarnobrzeg
60. Reczek Barbara Tarnobrzeg
61. Rutkowski Piotr Sandomierz
62. Ryś Agnieszka Mielec
63. Sałek Izabela Nowa Dęba
64. Sałek Mirosław Nowa Dęba
65. Skop Bogdan Mielec
66. Socha Magdalena Tarnobrzeg
67. Solanin Stefan Sandomierz
68. Stępień Małgorzata Tarnobrzeg
69. Stybel Aleksander Tarnobrzeg
70. Stypa Martyna Sandomierz
71. Szczęsny Kazimierz Przeczów gm.Łubnice
72. Szlęzak Marcin Tarnobrzeg
73. Szymański Ludwik Tarnobrzeg
74. Tylczyński Stanisław Tarnobrzeg
75. Urbaniak Ryszard Tarnobrzeg
76. Urban-Szymańska Natalia Tarnobrzeg
77. Warchoł Małgorzata Rzeszów
78. Wiertlewski Stefan Poznań
79. Wilk Jadwiga Palikówka
80. Wilk Tadeusz Nowa Dęba
81. Wychowaniak Dorota Sandomierz
82. Wychowaniak Sławomir Sandomierz
83. Zaliński Szczepan Tarnobrzeg
84. Zawada Alina Tarnowska Wola
85. Zemła Zdzisław Tarnobrzeg
86. Zioło Stanisław Tarnobrzeg
87. Żmuda Justyna Tarnobrzeg
88. Żmuda Roman Tarnobrzeg